Ημερολόγιο

Νοέμβριος 2019
Κ Δ Τ Τ Π Π Σ
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Τελευταίες Εκδηλώσεις

Δέν υπάρχουν γεγονότα

Χρήσιμα Links

Τοπικά Συμβούλια

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

Επίσκοπος Ευάγγελος του Αθανασίου

Αλμυρός-Ευθύνη-Δημιουργία

2

Παπακωνσταντίνου Απόστολος του Κων/νου

Αλμυρός-Ευθύνη-Δημιουργία

3

Αμδάρη Καρακώστα Γραμματή του Γεωργίου Αλμυρός-Ευθύνη-Δημιουργία

4

Μαντζαβίνος Ευστάθιος του Γεωργίου
Δημοτική Πρωτοβουλία

5

Βογιατζής Νικόλαος του Αντωνίου Δημοτική Πρωτοβουλία
6 Ρουχά Μαρία του Χρήστου Ζωή Αλλάζουμε
7 Καρατσώκης Δημήτριος του Χρήστου Λαϊκή Συσπείρωση Αλμυρού

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

Τέφογλου Ανάργυρος του Γεωργίου

(Πρόεδρος)
Ανεξάρτητη Κίνηση Ευξεινούπολης

2

Πρατής Κων/νος του Θεόφιλου Ανεξάρτητη Κίνηση Ευξεινούπολης

3

Αμπραζογούλα (Μπραζογούλα) Κωνσταντία του Ευαγγέλου Ανεξάρτητη Κίνηση Ευξεινούπολης

4

Μιχαλακοπούλου -Πάσιου Ιωάννα του Κων/νου Ανεξάρτητη Κίνηση Ευξεινούπολης

5

Μπουντής Θεόδωρος του Χρήστου Αλμυρός -Ευθύνη-Δημιουργία
6 Μηλιώνης Αντώνιος του Κων/νου Αλμυρός -Ευθύνη-Δημιουργία
7 Μπουρλής Βασίλειος του Ιωάννη Αλμυρός -Ευθύνη-Δημιουργία

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

Κωστούλας Χρήστος του Κων/νου   Ανεξάρτητοι Δημότες Κοινότητας Σούρπης 

2

Γκρίνιας Κων/νος του Ταξιάρχη  Ανεξάρτητοι Δημότες Κοινότητας Σούρπης 

3

 Τριάντος Δημήτριος του Γεωργίου Ανεξάρτητοι Δημότες Κοινότητας Σούρπης 

4

Κουτμάνης Νικόλαος του Κων/νου 

Αλμυρός-Ευθύνη

Δημιουργία 

5

 Ντούρας Δημήτριος του Γεωργίου

Αλμυρός-Ευθύνη

Δημιουργία 

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΤΕΛΕΟΥ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

Μπουκοβάλας Κων/νος του Ηλία

(Πρόεδρος) 
Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση Πτελεού 

2

 Μάκρας Αθανάσιος του Αριστείδη Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση Πτελεού 

3

Γερογιάκομου Βασιλική του Γεωργίου   Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση Πτελεού
4 Καλλές Χρήστος του Βασιλείου Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση Πτελεού
5 Μαρινάκης Νικόλαος του Ιωάννη Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση Πτελεού

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΒΡΑΣ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

  Κελάφας Κων/νος του Γεωργίου- (Πρόεδρος)

ΑΝΑΒΡΑ Νέα Αρχή 

2

Τσανής Γεώργιος του Δημητρίου  ΑΝΑΒΡΑ Νέα Αρχή 

3

Μπάκος Δημήτριος του Ευσταθίου  ΑΝΑΒΡΑ Νέα Αρχή 
4 Τσαντούρης Ιωάννης του Ευσταθίου Αλμυρός-Ευθύνη-Δημιουργία
5 Καπέλλος Απόστολος του Χρήστου Αλμυρός-Ευθύνη-Δημιουργία

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

Χριστοδούλου Αθανάσιος του Δημητρίου (Πρόεδρος)  Ανεξάρτητη Πρωτοβουλία Πλατάνου 

2

Δεσποτόπουλος Γεώργιος του Κων/νου  Ανεξάρτητη Πρωτοβουλία Πλατάνου 

3

Ξυδοπούλου Βασιλική του Μαργαρίτη

Ανεξάρτητη Πρωτοβουλία Πλατάνου

4 Πατελοδήμος Γεώργιος του Δήμου

Αλμυρός-Ευθύνη

Δημιουργία
5 Βαρβαρέζος Αθανάσιος του Ιωάννη

Αλμυρός-Ευθύνη

Δημιουργία

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΡΟΚΙΟΥ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

Ιωάννου Χρήστος  του Αθανασίου(Πρόεδρος)

Αλμυρός-Ευθύνη-Δημιουργία

2

 Τσόγκας Δημοσθένης  Αλμυρός-Ευθύνη-Δημιουργία

3

Καραζούπης Χρήστος του Μιλτιάδη  Αλμυρός-Ευθύνη-Δημιουργία 
4 Γεωργοσόπουλος Δημήτριος του Νικολάου Ανεξάρτητη Κίνηση Κροκίου
5 Ξηρομερήσιος Γεώργιος Ανεξάρτητη Κίνηση Κροκίου

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΑΛΙΑΠΟΛΕΩΣ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

Ξάνθης Ιωάννης του Χρήστου-(Πρόεδρος)

Πρωτοβουλία Ευθύνης για τη Ζωή στη Μιτζέλα 

2

Καραγιάννης Ευστάθιος του Μιχαήλ   Πρωτοβουλία Ευθύνης για τη Ζωή στη Μιτζέλα

3

Κώτσος Ιωάννης του Κων/νου   Πρωτοβουλία Ευθύνης για τη Ζωή στη Μιτζέλα
4 Καλοδήμος Κων/νος του Αθανασίου Πρωτοβουλία Ευθύνης για τη Ζωή στη Μιτζέλα
5 Κοντογιάννη Γαρυφαλλιά του Κων/νου Λαϊκή Συσπείρωση Αλμυρού

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

 

          Μαρκάκης Γεώργιος του Δημητρίου

Αλμυρός-Ευθύνη-Δημιουργία 

2

Ραχιώτης Ιωάννης του Δημητρίου  Αλμυρός-Ευθύνη-Δημιουργία 

3

Βαλωμένος Γεώργιος του Ανάργυρου  Ανεξάρτητο Κίνημα Αχιλλείου 
4 Δρόσος Νικόλαος του Αντωνίου Ανεξάρτητο Κίνημα Αχιλλείου
5 Καραγιάννης Σταύρος του Θεοδώρου Λαϊκή Συσπείρωση Αλμυρού

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΥΝΑΙΝΗΣ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

Χριστόπουλος Παναγιώτης του Γεωργίου (Πρόεδρος)  Αλμυρός-Ευθύνη κ΄ Δημιουργία 

2

Ζορμπάς Ιωάννης του Ευσταθίου  Αλμυρός-Ευθύνη κ΄ Δημιουργία 

3

 Κουμπούρας Κωνσταντίνος  Αλμυρός-Ευθύνη κ΄ Δημιουργία
4 Μελεμές Ιωάννης του Δημητρίου Συνεργασία-Δημιουργία
5 Γουργιώτη Αλεξάνδρα του Σπυρίδωνος Συνεργασία-Δημιουργία

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

 Κωνσταντίνου Βασίλειος του Κων/νου   (Πρόεδρος)  Συνεργασία

2

Αλπίτσης Ηλίας του Νικολάου   Συνεργασία

3

 Φυσέκης Δημήτριος του Νικολάου Συνεργασία  
4 Ζούπη-Στάθη Κωνσταντίνα Συνεργασία
5 Σαβελίδη-Βαλωμένου Σταυρούλα του Σωκράτη Συνεργασία

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

Κωνσταντίνου Γρηγόριος του Θεμιστοκλή (Πρόεδρος)  Αλμυρός-Ευθύνη κ΄ Δημιουργία 

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΚΚΩΤΩΝ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

Μαλλιαρός Ευάγγελος του Γεωργίου-Πρόεδρος

Αλμυρός-Ευθύνη κ΄ Δημιουργία 

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΡΥΜΩΝΑΣ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

Πανταζής Πανταζής (Πρόεδρος)

Δημοτική Πρωτοβουλία

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΟΤΟΠΟΥ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

Μπουχώρης Γεώργιος του (Πρόεδρος)

Δημοτική Πρωτοβουλία

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΩΦΩΝ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

Τσαντήλας Ιωάννης του Γεωργίου(Πρόεδρος)

Αλμυρός-Ευθύνη-Δημιουργία

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΥΛΑΚΗΣ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

Πλακίδας Ηλίας του Δημητρίου(Πρόεδρος)

Αλμυρός-Ευθύνη-Δημιουργία

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΡΥΝΑΙΝΗΣ

α/α

Ονοματεπώνυμο Συμβούλου

 

1

Χουλιαράς Ευάγγελος του Κων/νου (Πρόεδρος)

Αλμυρός-Ευθύνη-Δημιουργία